#1 2010-09-23 22:38:51

 admin

Administrator

7589931
Call me!
Skąd: cały świat
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 78
Punktów :   
REKLAMA: www.NaszInowlodz.pl
WWW

WYBORY NA WÓJTA

WKRÓTCE WYBORY SAMORZĄDOWE I NA WÓJTA GMINY INOWŁÓDZ. Macie jakieś swoje typy?


-------------------------------------------
Administrator
NASZ INOWŁóDZ - Wieści Gminne

Offline

 

#2 2010-09-24 23:55:18

A gość :D

Homo sapiens

Zarejestrowany: 2010-04-13
Posty: 34
Punktów :   

Re: WYBORY NA WÓJTA

A kto w ogóle startuje?

Offline

 

#3 2010-09-25 20:38:42

 admin

Administrator

7589931
Call me!
Skąd: cały świat
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 78
Punktów :   
REKLAMA: www.NaszInowlodz.pl
WWW

Re: WYBORY NA WÓJTA

Roman Rodakowski na 100%


-------------------------------------------
Administrator
NASZ INOWŁóDZ - Wieści Gminne

Offline

 

#4 2010-10-21 20:37:37

mieszkanka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: WYBORY NA WÓJTA

Osobiście polecam zapoznanie się z kandydaturą pana Zenona Chojnackiego. Mieszka od paru lat w Inowłodzu. Były wojskowy, w stopniu komandor porucznik; wykładowca Akademii Obrony Narodowej. Facet z doświadczeniem, wykształcony i przede wszystkim nastawiony pozytywnie do ludzi. A pan Rodakowski.... litości ludzie, zobaczcie co on zrobił dla dzieciaków w szkole- wielkie nic!!! Następny kandydat - pan Kącki, dlaczego nie startuję u siebie??? Wszyscy go znają w Rzeczycy i wiedzą , że to tzw. "playboy" ( bez urazy). Poplecznik gminnych biznesmenów, którzy będą oczekiwać rekompensaty za swoje poparcie, a nie oszukujmy się działek do sprzedania w gminie jest co raz mniej... Polecam i wspieram pana ZENONA!!!

Offline

 

#5 2010-10-30 00:07:00

A gość :D

Homo sapiens

Zarejestrowany: 2010-04-13
Posty: 34
Punktów :   

Re: WYBORY NA WÓJTA

A ja mam takie dwa pytanka:
Czy admin częściej przegląda forum czy stronkę naszinowlodz.pl (księgę gości, wpisy osób odwiedzających)? Bo w sumie nie wiem gdzie zadać kolejne pytanie, a mianowicie:
!!!   Czy będą przedstawione sylwetki pozostałych kandydatów na wójta? Np. wyżej wymienionego p. Chojnackiego lub p. Wojtkowskiej no i pozostałych kandydatów ofc.   !!!
Fajnie byłoby co nieco więcej o nich wiedzieć:)

Btw. Powyższy post to jawna reklama... Dopuszczalne jest coś takiego na tym forum? I czy w ogóle to forum ma jakiś regulamin? Pzdr!

Offline

 

#6 2010-10-30 13:55:05

 admin

Administrator

7589931
Call me!
Skąd: cały świat
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 78
Punktów :   
REKLAMA: www.NaszInowlodz.pl
WWW

Re: WYBORY NA WÓJTA

niedługo będzie regulamin forum (wybaczcie). co dzień zaglądam i na portal ( wpisy, księgę gości - wszystko przeglądam) i na forum ( właśnie ono jest do dyskusji)

Co do prezentacji innych kandydatów, to ciągle czekam aż się zgłoszą do mnie i przeprowadzi się z nimi taki sam wywiad jak z innymi.

Zatem jak chcą to niech piszą na  e-mail: naszinowlodz@naszinowlodz.pl


-------------------------------------------
Administrator
NASZ INOWŁóDZ - Wieści Gminne

Offline

 

#7 2010-11-08 13:40:15

gosc12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: WYBORY NA WÓJTA

Po niedzielnym spotkaniu przedwyborczym na wójta gminy Inowłódz mogę powiedzieć jedno---- najlepiej zaprezentował się pan Robert Pawłowski. Mówił konkretnie. W wypowiedziach swoich wykazał się dużą znajomością prawa samorządowego i administracyjnego. Będąc radnym w ostatniej kadencji doskonale zna bolączki naszej gminy. Wykształcenie wyższe o kierunku zarządzanie firmą i potencjałem ludzkim oraz studia podyplomowe zarządzanie w jednostkach samorządu terytorialnego w pełni uprawniają  go do sprawowania urzędu wójta naszej gminy. Jeśli chodzi o pozostałych kandydatów. Pan Chojnacki---słaba znajomość w sprawach budżetu i zarządzania. Może należałoby na początek zacząć od urzędu radnego, bo nie ma czasu na naukę w kierowaniu gminą. Pan Błaszczuk człowiek nieznany młody może prężny jak mówił, ale jego czas jeszcze chyba nie nadszedł również proponowałbym stanowisko radnego. Pan Choromański  już był. Jego dokonania w pogrążeniu gminy wszyscy znają. Pan Rodakowski--- zlekceważył swoich wyborców nie pojawiając się na spotkaniu. Wstyd. Pan Kącki---człowiek znany naszemu społeczeństwu jedynie z afery dotyczącej "ścieżki rowerowej" Opierając się na doniesieniach prasowych dowiadujemy się,że jako bezpośrednio odpowiedzialny za to przedsięwzięcie naraził starostwo na straty finansowe, z czego nie potrafił wytłumaczyć się na zadane pytanie w tej sprawie na spotkaniu w Inowłodzu. My nie chcemy takiego wójta tak samo jak nie chcą go w jego rodzinnej miejscowości Rzeczyca. Duże zastrzeżenia mam do prowadzących niedzielne spotkanie. Dało się zauważyć faworyzowanie jednego kandydata tj. p. Kąckiego.

Offline

 

#8 2010-11-08 20:08:07

Karolina

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: WYBORY NA WÓJTA

Nie zgadzam się z poprzednimi wpisami użytkowników forum. 
     W moim odczuciu i mojej wiedzy, najlepszym Wójtem w III PR w Inowłodzu, jest bez apelacyjnie Pan Andrzej Choromański. Jest obecnie najlepszym kandydatem. Mówi konkretnie, bez „zadęć”, i nie ględzi trzy po trzy, jak np. Pan Robert.
Pan Zenon, zapewne jest dobrym człowiekiem, ale to postać nie z tej bajki, i nie do tych klocków.
Pan Roman regularnie „olewa” wyborców, niczym swoich uczniów.
Natomiast życiorys Pan Bogdana jest mętny, i zaplątany w niejasne sprawy, których nie chce wyjaśniać. Doskonałym przykładem jest zebranie w Inowłodzu, na którym nie odpowiadał na niewygodne mu pytania.
Pan Julian, przykro mi, ale jest postacią groteskową.
    Z tego, co mi wiadomo, to Pan Andrzej , jako jeden z nielicznych Wójtów w Polsce, przejął majątek PGER-u w Spale i pół FWP. Co obecny Wójt „radośnie” zaprzepaścił, z negatywnym skutkiem dla gminy. Gmina Inowłódz w chwili obecnej posiada dług w wysokości ok. 3 mln zł(dane oficjalne, ale niepełne ), przy budżecie 14mln zł.
   Dziwią mnie wcześniejsze wpisy, bowiem porównując dokonania kandydatów, to zasługi Pana Zenona i Pana Artura( liga podwórkowa) w zestawieniu z zasługami Pana Andrzeja( liga światowa) są zerowe.
   Dodatkowo, dla niedowiarków, proszę wejść na stronę Urzędu Marszałkowskiego, jak żałosne są dokonania obecnego Wójta( inwestycje + pensje Wójta i urzędników + koszty utrzymania gminy).
  Zachęcam wszystkich do głosowania w niedziele 21 listopada - by kolejne lata, nie przynosiły tylu strat jak ostatnie 10 lat.
  A na koniec, życzyłabym sobie zamiast Święta Kartofla - oczyszczalni ścieków i dobrych dróg, a zamiast kielich i pęta kiełbachy - boiska sportowego z prawdziwego zdarzenia, oraz kompetentnych i miłych urzędników.
Pozdrawiam,
Karolina

Ostatnio edytowany przez Karolina (2010-11-09 19:53:30)

Offline

 

#9 2010-11-08 20:45:57

k08

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: WYBORY NA WÓJTA

Jestem takiego samego zdania co Karolina, bezapelacyjnie A.Choromański powinien zostać wójtem.
ps. Czy będzie przeprowadzany wywiad z A.Choromańskim taki jak z Panem Kąckim czy też Panem Chojnackim?
pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez k08 (2010-11-08 20:49:17)

Offline

 

#10 2010-11-08 21:40:16

 admin

Administrator

7589931
Call me!
Skąd: cały świat
Zarejestrowany: 2010-04-11
Posty: 78
Punktów :   
REKLAMA: www.NaszInowlodz.pl
WWW

Re: WYBORY NA WÓJTA

Napisałem na portalu: że jeżeli kandydaci są zainteresowani to niech się odezwą do mnie.....ale najwyraźniej nie są.... tzn. tylko trzech było.... jak do tej pory.


-------------------------------------------
Administrator
NASZ INOWŁóDZ - Wieści Gminne

Offline

 

#11 2010-11-09 11:37:26

gosc12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: WYBORY NA WÓJTA

Karolinko pisząc że  Pan Andrzej , jako jeden z nielicznych Wójtów w Polsce, przejął majątek PGER-u w Spale i pół FWP miałaś na myśli sukces czy porażkę. Bo jak wszyscy wiemy wielkich korzyści z tego tytułu gmina nie miała. Korzyści z tego mają znani nam tzw.biznesmeni, którzy do tej pory czerpią z tego korzyści i mają się bardzo dobrze.

Offline

 

#12 2010-11-09 15:18:44

Bogdan27

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: WYBORY NA WÓJTA

Witam! Jest mi bardzo przykro, że są osoby, które próbują mnie dyskredytować w taki sposób. Naprawdę nie będę miał pretensji jak ktoś nie odda na mnie głosu w tych wyborach. Smutne jest jednak to, że niektórzy w swej bezsilności uciakają się do takich metod. Nie mogę też pozostać obojętny na jeden wpis; "Fred 12" z 8.10.2010. Nazwanie kokoś bezpodstawnie, imiennie "aferzystą" - podlega karze. Przypomnę, że mamy tzw. "tryb wyborczy". Przypuszczam, że ktoś się zagalopował. Sądzę, że to być może jakiś młody człowiek? Dlatego daję szansę; Oczekuję przeprosin i to w jak najkrótszym czasie, na tym forum. W przeciwnym wypadku będę zmuszony wystąpić do prokuratury o ustalenie numeru IP, ujawnienie i ukaranie autora postu.

Offline

 

#13 2010-11-09 16:23:46

szczepek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 5
Punktów :   

Re: WYBORY NA WÓJTA

Oj, kurczę, ten ostatni wpis bogdana, zapewne Kąckiego, powinien dać wszystkim do myślenia. Używając tego narzędzia wiedzą przecież, że nie znika się w systemie bez śladu a nicki, pseudonimy i inne loginy to nie zasłona nie do przebycia. Kara za pomówienie czy zniesławienie w trybie wyborczym boli dość dotkliwie, więc warto się zastanowić. Zanim uwierzyliśmy, sprawdziliśmy. Nie ma na niego nic, co by odbierało mu bierne czy też czynne prawo wyborcze. Więc wszystko, co próbuje mu się przyczepić, to karalne w trybie wyborczym pomówienia i oszczerstwa. Może by warto przeczytać tekst jeszcze raz, zanim kliknie się "dodaj"?

Ostatnio edytowany przez szczepek (2010-11-09 16:25:38)

Offline

 

#14 2010-11-09 17:02:04

fred12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 6
Punktów :   -1 

Re: WYBORY NA WÓJTA

Przepraszam pana Kąckiego za słowo aferzysta i zniesławienie go na tym forum

Offline

 

#15 2010-11-09 18:15:00

szczepek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 5
Punktów :   

Re: WYBORY NA WÓJTA

Podobnie jak w przypadku poprzednich spotkań, także w Inowłodzu rozległo się głośno pytanie, dlaczego Bogdan Kącki chce wójtować nie w Rzeczycy, gdzie spędził lata w tamtejszym samorządzie a w Inowłodzu właśnie.
Kącki ma na to pytanie odpowiedź, która, jeśli trzeźwo ją rozważyć, powinna usatysfakcjonować w pełni pytających, chyba, że chcą ponad wszystko poszukiwać dziury w całym.
    Otóż – odpowiada im Kącki - Rzeczyca ma wójta, jakiego lata całe zazdrościli jej mieszkańcy gminy Inowłódz. Odbierać jej takiego wójta, byłby to grzech przeciw sumieniu, także temu samorządowemu. Kto słyszał o zmianie dobrego zaprzęgu pokonującego właśnie bród? Jestem pragmatykiem i realistą. Wiem, że startowanie przeciw urzędującemu wójtowi jest karkołomne, co potwierdzają np. wyniki poprzedniej kampanii. Chcielibyście wójta bez rozsądku? Wiedziałem o wakacie w Inowłodzu, dostałem konkretną propozycję od grupy mieszkańców gminy i postawiłem wyborcom do dyspozycji swoją osobę, nic nie ukrywając i nic nie ubarwiając. Macie wszystko czarno na białym. Musicie już tylko wybrać słyszałem podczas tych dotychczasowych spotkań od  Kąckiego.
     To facet z Rzeczycy, gdzie przez kilkanaście lat brał lekcje u Pałasza. Sami czujecie, że to dobra szkoła. Teraz świadectwo pisze mu powiat i znów nie będzie ono złe. Coś mu ktoś próbuje przypiąć, jak to w kampanii, ale, po prawdzie, nie znajdzie żadnej łatki, bo jej nie ma. Jasne, że zastanawiać się trzeba. Ale wynik tych przemyśleń nie może być fatalny dla dalszych losów inowłodzkiej gminy. Dekadę bez sensu już mieliśmy.

Ostatnio edytowany przez szczepek (2010-11-10 09:56:01)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszinowlodz.pun.pl spawanie światłowodów maltańczyk szczeniak żywienie kojec dla psa używany